• Обновено
Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за HP compaq CQ42 G42 CQ62 G62 G4 Г-7 CQ56 G56 MF75120V1-C050-S9A KSB06105HA Фан

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за HP compaq CQ42 G42 CQ62 G62 G4 Г-7 CQ56 G56 MF75120V1-C050-S9A KSB06105HA

DEN 135.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
CQ42 G42 CQ62 G62 G4 Г-7 CQ56 G56 MF75120V1-C050-S9A KSB06105HA
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Купувачи како што избираат