• Обновено
3D Севиџ Тигар Tshirt Oskal руската Кривични Тетоважа Мажите Кул Маици Лето Мода на Причинско Врвот Т-Маица Ѕверот Тигар

3D Севиџ Тигар Tshirt Oskal руската Кривични Тетоважа Мажите Кул Маици Лето Мода на Причинско Врвот Т-Маица Ѕверот

DEN 475.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
боја:
Бела,Виолетова,Јаглерод,Жолта,Сива,Зелена,Морнарица,Сина
Функција:
Органски Памук ,O Вратот , Дише Ткаенина
Модел:
Годишно ниво Oskal руската Кривични Тетоважа

Купувачи како што избираат