• Обновено
Boho Планински Ѕид Налепница, Модерен Дом Оркестарот Дневна Соба Авантура Стрелка Уметност Decals Housewares Отстранлив Декорација Мурали MT04

Boho Планински Ѕид Налепница, Модерен Дом Оркестарот Дневна Соба Авантура Стрелка Уметност Decals Housewares Отстранлив

DEN 194.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Морнарско Сина, Светло Зелена, Темно Сива боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова, ДРУГА БОЈА
Големина:
S 57x31cm, M 77x42cm, L 104x57cm
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ѕидот налепница
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Пејзаж
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
MT04
боја:
Може да се прилагоди
Од:
Yiwu Град
Is_customized:
Yes
Карактеристики:
Заштита на животната средина, водоотпорен.
Материјал:
Винил Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепница
Dorp превозот:
Yes
Заврши Големина S:
57x31cm
Заврши Големина M:
77x42cm
Заврши Големина L:
104x57cm

Купувачи како што избираат