• Обновено
Обичај Постери мега човекот Уметност Дома Соба Внатрешни работи Свила Постер Mural Постер Декорација Повеќе големина

Обичај Постери мега човекот Уметност Дома Соба Внатрешни работи Свила Постер Mural Постер Декорација Повеќе големина

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
27x40cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Бренд Име:
xxihlive
Рамка:
No
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Свила
Тип:
Постер
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Стил:
Класични
оригиналниот:
No
Предмети:
Филм
Број На Модел На:
Rectangel-Мулти
Медиум:
машина за печатење
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Постер

Купувачи како што избираат