• Обновено
JQORG Зборуваше Клуч 14G&15G Двојна Големина MTB Директно се Повлече Хабови' Зборуваше Клуч Cr Челик Материјал Велосипед Поправка Алатки Зборуваше Spanner

JQORG Зборуваше Клуч 14G&15G Двојна Големина MTB Директно се Повлече Хабови' Зборуваше Клуч Cr Челик Материјал Велосипед

DEN 210.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JQORG
Тип:
зборуваше клуч
клуч големина:
14G / 15G
Материјал:
CR-V
Примена:
Директно се повлече центри
Нето тежина:
38 g

Купувачи како што избираат