• Обновено
ZUCZUG Обновливи Шеќер Сад Налепници Црна Одбор DIY Кујна Џем Тегла Етикета Налепници Chalkboard Шише Дом Ѕид Оркестарот

ZUCZUG Обновливи Шеќер Сад Налепници Црна Одбор DIY Кујна Џем Тегла Етикета Налепници Chalkboard Шише Дом Ѕид Оркестарот

DEN 59.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тема:
Шема
Стил:
Креативните
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници
Бренд Име:
ZUCZUG
Censor Кодот:
Обновливи Етикета Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
Ѕидот Налепници
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Multi-piece Package
боја:
Црна
Повод:
налепници за кујна
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Содржина:
Се применува за различни ѕид, плочка налепници

Купувачи како што избираат