• Обновено
5pcs 5 pin|реле штекер 14F-1Z-А1 голема кука со JQX-115F серија G2R-1-24VDC

5pcs 5 pin|реле штекер 14F-1Z-А1 голема кука со JQX-115F серија G2R-1-24VDC

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
висок пролет(25мм), ниска пролет(15mm)
Бренд Име:
ELECYINGFO
Состојба:
Нови
Тип:
реле

Купувачи како што избираат