• Обновено
LCD Екранот Поправка на Дел За Canon IXUS30 IXUS40 IXUS50 IXY40 IXY50 IXY55 SD400 SD300 SD200 PC1101 PC1102 (БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ)

LCD Екранот Поправка на Дел За Canon IXUS30 IXUS40 IXUS50 IXY40 IXY50 IXY55 SD400 SD300 SD200 PC1101 PC1102 (БЕСПЛАТЕН

DEN 253.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Екран На Допир:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
LCD Комплет:
No
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен Бренд:
за CANON
Број На Модел На:
за CANON IXUS30 IXUS40 IXUS50 IXY40 IXY50 IXY55 SD400 SD300 SD200 PC

Купувачи како што избираат