• Обновено
Оригинални Резервни за Xiaomi mi4i BM33 Батеријата 3030mAh Мобилен Телефон за Xiaomi mi4i BM33 + + Следење Нема+ Во Парк

Оригинални Резервни за Xiaomi mi4i BM33 Батеријата 3030mAh Мобилен Телефон за Xiaomi mi4i BM33 + + Следење Нема+ Во

DEN 180.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Број На Модел На:
за Xiaomi mi4i BM33
Бренд Име:
UVR

Купувачи како што избираат