• Обновено
2 парчиња/Многу Premintehdw Плоштадот Алуминиум мебел повлече справи со knob шкафот кабинет мебел Т дизајн концизен

2 парчиња/Многу Premintehdw Плоштадот Алуминиум мебел повлече справи со knob шкафот кабинет мебел Т дизајн концизен

DEN 204.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Повеќе
Теренот-ред Спецификации:
64mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
Premintehdw

Купувачи како што избираат