• Обновено
Saisity светло кафеава мека faux locs капчиња коса dreadlocks синтетички капчиња плетенки 14 15 насоки/пакет празнина во средината

Saisity светло кафеава мека faux locs капчиња коса dreadlocks синтетички капчиња плетенки 14 15 насоки/пакет празнина

DEN 204.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Протегала должина:
14inches
Најголемиот Дел Се Купи:
1Pcs/Многу, 3Pcs/Многу, 6Pcs/Многу, 9Pcs/Многу
Бренд Име:
Saisity
Текстура:
Faux Locs
Може Да Се Permed:
No
Предмети по Пакет:
14strands/пакет
Материјал Одделение:
Ниска Температура Влакна
боја тип:
Пијано Боја

Купувачи како што избираат