• Обновено
Симпатична садови за еднократна употреба хартиените чаши и одборот на деца роденден украси Прилично Мавтајќи Златен Печат Обрасци

Симпатична садови за еднократна употреба хартиените чаши и одборот на деца роденден украси Прилично Мавтајќи Златен

DEN 75.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Број На Модел На:
J708434
is_customized:
Yes
Шема:
Шарени
Повод:
Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Свети Патрик Ден,Големиот Настан,Пензионирање,Полот Откриваат,Роденден,Забава,Божиќ,ноќта на Вештерките,Велигден,Нова Година,Дипломирањето,Годишнина,Ден на Мајката
Материјал:
Cowhide хартија
Материјал:
Хартија
Тежина На Пакет:
0.045kg
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 20cm (11.81in x 7.87in x 7.87in)

Купувачи како што избираат