• Обновено
Слатка Бебе Девојки Принцеза Фустани Црвено Plaids Комбинација Бал Фустан Деца Девојка Долг Ракав Лето Партија Tulle Фустан Облека

Слатка Бебе Девојки Принцеза Фустани Црвено Plaids Комбинација Бал Фустан Деца Девојка Долг Ракав Лето Партија Tulle

DEN 249.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
девојки фустан
Материјал:
Полиестер
Стил:
Краток
Декорација:
Чипка
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
Пак надолу Јака
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Купувачи како што избираат