• Обновено
100pcs 13.56 MHZ UID Променливи МФ 1K s50 на унодц NFC Хривнија Wristband Блок Нула Rewritable Кинески Магија задна врата Команди СМАРТ Картичка

100pcs 13.56 MHZ UID Променливи МФ 1K s50 на унодц NFC Хривнија Wristband Блок Нула Rewritable Кинески Магија задна

DEN 2400.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
zhizaibide
Број На Модел На:
uid-Хривнија-001

Купувачи како што избираат