• Обновено
Блендата+4 Пропелер Заштитници+2 Слетување Нозе+4 Пропелер Бришачи Сет Мини Играчка Додатоци

Блендата+4 Пропелер Заштитници+2 Слетување Нозе+4 Пропелер Бришачи Сет Мини Играчка Додатоци

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Големина:
173 x 132 x 61mm/6.81 x 5.20 x 2.10
Бренд Име:
JOCESTYLE
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
играчка додатоци
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Како што е прикажано
Надградба На Делови/Додатоци:
Како што е прикажано
РК Делови и Accs:
Како што е прикажано
Материјал:
ABS+ PC
Пакување Големина:
173 x 132 x 61mm/6.81 x 5.20 x 2.10
Материјал:
ABS+ PC

Купувачи како што избираат