• Обновено
55PP26-02 Гориво Железнички Притисок Сензор За Ауди А3 А4 А5 А6 П5 S4 S5 S6 TT 2.0 L 03L906051

55PP26-02 Гориво Железнички Притисок Сензор За Ауди А3 А4 А5 А6 П5 S4 S5 S6 TT 2.0 L 03L906051

DEN 623.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Резолуција:
Стандард
линеарна:
Стандард
Мерен Опсег:
Стандард
Стил:
Varistor Тип
Hysteresis:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
YAOPEI
Повторливост:
Стандард
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
55PP26-02
Производителот Дел Број:
55PP26-02
Состојба:
Нови
Тип:
гориво железнички притисок сензор

Купувачи како што избираат