• Обновено
10pcs/многу Bluetooth Сериски Transceiver Модул JY-MCU База на Одборот За HC-06 HC-07 HC-05 или A103 итн

10pcs/многу Bluetooth Сериски Transceiver Модул JY-MCU База на Одборот За HC-06 HC-07 HC-05 или A103 итн

DEN 63.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
РК-06 HC-07 HC-05
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Купувачи како што избираат