• Обновено
Џинг Ченг Da За Леново за Toshiba за Samsung за DELL Нови најчесто Лаптоп DC моќност џек конектор за полнење порта замена

Џинг Ченг Da За Леново за Toshiba за Samsung за DELL Нови најчесто Лаптоп DC моќност џек конектор за полнење порта

DEN 1093.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
72pcs и 1box
Тип:
приклучоци
Број На Модел На:
dc џек
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Пакет:
No

Купувачи како што избираат