• Обновено
OSHINVOY Морски брод GPS навигација антена 26dBin брод gps антената GPS морски антена

OSHINVOY Морски брод GPS навигација антена 26dBin брод gps антената GPS морски антена

DEN 720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
OSHINVOY
Број На Модел На:
LHM1
Фреквенција:
1575.5 MHz
Антената се стекнат со:
26dBi
Должина на кабел:
RG58 7m
конектор:
SMA/SMB/MCX/BNC
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат