• Обновено
CSJA Нерѓосувачки Челик Еден Ред Кристал Прст Прстен Кристал Црна, Сребрена боја Неколку Прстени Мода Накит Свадба Прстен E935

CSJA Нерѓосувачки Челик Еден Ред Кристал Прст Прстен Кристал Црна, Сребрена боја Неколку Прстени Мода Накит Свадба

DEN 44.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E935
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кристално
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Површината Ширина:
8мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
CSJA Накит
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
прст прстени
Функција:
Само Накит
обложено:
Сребрена боја Нерѓосувачки Челик
Име на производ:
Нерѓосувачки Челик Еден Ред Кристал Прст Прстен Неколку Прстени
Прстен Големина:
Големина 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22
Внатрешен Дијаметар:
Како слики прикажани
Прстен Функција:
Нерѓосувачки Челик + Еден Ред Кристал + Црна, Сребрена боја
Прстен тип:
Свадба Бенд Прстени
Продажба На Чекање:
Мешани Големини Цел Accetpable ( Оставете Порака )
Прстен Користење:
Повик Повод , Дневна , Забава , Свадба
прстен пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
фабрика:
CSJA

Купувачи како што избираат