• Обновено
за Huawei G8 D199 Торба Кожа Случај прекривачот Стојат Holster Школка Покритие за Huawei Искачи G8 / Г-7 Плус / Maimang 4 Телефон Случаи

за Huawei G8 D199 Торба Кожа Случај прекривачот Стојат Holster Школка Покритие за Huawei Искачи G8 / Г-7 Плус / Maimang

DEN 95.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
for Huawei G8
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Со Картичка Џеб
дизајн:
Сјајни,Обична,Бизнис,Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
Blingson
Трговија на големо:
Поддршка
Dropshipping:
Поддршка
Компатибилен:
За Huawei Г-7 Плус / Maimang 4 D199
Стил:
Луксузна Ретро Eelegant прекривачот Случај
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
is_customized:
Yes
статус:
во парк
боја:
Црна,Бела,Роза, Кафена, Сина

Купувачи како што избираат