• Обновено
Leige Накит Solitaire скапоцен камен Прстен Сребро 925 Рамки Поставување Лондон Сини Топаз Прстени за Жените Свадба Годишнината Подарок

Leige Накит Solitaire скапоцен камен Прстен Сребро 925 Рамки Поставување Лондон Сини Топаз Прстени за Жените Свадба

DEN 1800.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
RBS55071-LT
Бренд Име:
LeiGe Накит
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
топаз
Повод:
Свадба
Стил:
Романтични
CertificateType:
ЦВА
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.

Купувачи како што избираат