• Обновено
Leige Накит Рубин Прстен Рубин Свадба Прстен јули Birthstone Овална Сече Црвени скапоцен камен 925 Sterling Silver-Годишнината Подароци за Жени

Leige Накит Рубин Прстен Рубин Свадба Прстен јули Birthstone Овална Сече Црвени скапоцен камен 925 Sterling Silver-Годишнината

DEN 2232.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
Рубин
Стил:
Нео-Готски
Поставување Тип:
Рамки Поставување
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
RBO68238-RU
Метал Печат:
925,Фунта
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална

Купувачи како што избираат