• Обновено
50x Нова Пред Фендер Лагер Клип Худ Браник Retainer За Тојота 90467-07166 Б15

50x Нова Пред Фендер Лагер Клип Худ Браник Retainer За Тојота 90467-07166 Б15

DEN 136.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
90467-07166
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Должина:
1.8cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
EUSTEIN
Објектот Висина:
1.5cm

Купувачи како што избираат