• Обновено
Sofirn C8T Комплет Тактички LED Светилка 18650 Моќен Кри XPL ЗДРАВО Висока Моќност EDC Блиц светлина Факел Светилка Велосипед Светлина со Батерија

Sofirn C8T Комплет Тактички LED Светилка 18650 Моќен Кри XPL ЗДРАВО Висока Моќност EDC Блиц светлина Факел Светилка

DEN 696.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
5350-5700K
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни
Тип На Светилка:
отворено осветлување кампување велосипедизам
Лумен:
1300
Wattage:
14W
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Бренд Име:
Sofirn
полнач:
Не Е Применливо
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Тип На Батерија:
18650
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Број На Модел На:
C8T Комплет
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
XPL ЗДРАВО
Функција:
две групи
првенство:
Мазна Рефлектор

Купувачи како што избираат