• Обновено
1 Сет на отпадните Грамада Филтер +Формалдехид Филтер за Остар КС-C150SW КС-W380SW-W КС-Z380SW КИ-BB60-W Прочистувач на Воздух

1 Сет на отпадните Грамада Филтер +Формалдехид Филтер за Остар КС-C150SW КС-W380SW-W КС-Z380SW КИ-BB60-W Прочистувач

DEN 1526.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Прочистувач На Воздух Делови
Број На Модел На:
2 парчиња
Одговара:
КС-C150SW КС-W380SW-W КС-Z380SW КИ-BB60-W
Одговараат на:
КС-BD60-S КС-BB60-W КС-WB6-W КИ-BB60-W КС-CD60-W/N КИ-BX85 КИ-DX85

Купувачи како што избираат