• Обновено
Marloo 7 LED Фарови RGB Ореол Ангел Око со Bluetooth Далечински управувач За Jeep Wrangler JK, ЗАБ CJ Сахара Спорт Рубикон Hummer

Marloo 7 LED Фарови RGB Ореол Ангел Око со Bluetooth Далечински управувач За Jeep Wrangler JK, ЗАБ CJ Сахара Спорт

DEN 4039.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Хром, Црна
Име На Модел:
740-В
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Wrangler-Година:
2010,2012,2007,2011,2015,2013,2009,2014,2008
Материјал Тип:
PC/ Алуминиум
Објектот Тежина:
4kg
Бренд Име:
marloo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Специјални Функции:
Висок/ Низок RGB Зрак Ореол
Објектот Дијаметар:
7inch
Jeep Модел:
Wrangler
Име:
RGB 7 Инчен Led Светла
Вати:
40W RGB
Големина:
7 Inch round
боја:
црното / хром
Гаранција:
1 година
Fitment:
за Jeep wrangler
Водоотпорен:
IP67
Лумен:
висок 3200lm, ниска 2400lm
домување:
alluminum легура
Зрак Тип:
Висок / Низок зрак

Купувачи како што избираат