• Обновено
12V 6.7 НА 80W Напојување Возачот Конвертор Лента Светлина 220V 110V DC Универзална Регулирани Префрлување за видео надзор Камерата/LED/Следат

12V 6.7 НА 80W Напојување Возачот Конвертор Лента Светлина 220V 110V DC Универзална Регулирани Префрлување за видео

DEN 124.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
EP-SP12V6.7А
Бренд Име:
EFOSE

Купувачи како што избираат