• Обновено
1Pcs Црна Светлината Адаптер Кабел Mini USB B 5pin Машки Да се Женски Продолжување Кабел Кабелот Адаптер за Камерата MP3 MP4 Автомобил 50cm 150cm/5ft

1Pcs Црна Светлината Адаптер Кабел Mini USB B 5pin Машки Да се Женски Продолжување Кабел Кабелот Адаптер за Камерата

DEN 83.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
50cm, 1.5 м
боја:
Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
U2-049
Тип:
USB Кабли

Купувачи како што избираат