• Обновено
Жените Накит 10-12mm сребро сива барок бисер ѓердани вистински природните слатководни бисер образован слатководни бисер 43cm 17

Жените Накит 10-12mm сребро сива барок бисер ѓердани вистински природните слатководни бисер образован слатководни

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Pendant Големина:
12mm
Бисер Форма:
Совршено Круг
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
P-0844

Купувачи како што избираат