• Обновено
Нови пристигнување JRB-WS5732 француски нето чипка ткаенина со залепени сјајот евтини чипка африкански tulle чипка ткаенина

Нови пристигнување JRB-WS5732 француски нето чипка ткаенина со залепени сјајот евтини чипка африкански tulle чипка

DEN 4052.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Шема:
Batik
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Spunlace
Стил:
Хексагонална
Тип:
mesh ткаенини
Ширина:
120cm-130cm
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Против Пролизгување
Велур Ткаенина Тип:
Yes
Материјал:
Viscose / Памук

Купувачи како што избираат