• Обновено
1pcs/многу Водоотпорен Dimmable driverless лер светилки сијалица круг сијалица светло 5w 7w 9w 12w 15w led Таванот надолу светлина

1pcs/многу Водоотпорен Dimmable driverless лер светилки сијалица круг сијалица светло 5w 7w 9w 12w 15w led Таванот

DEN 182.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5w 110v, 7w 110v, 9w 110v, 5w 220v, 7w 220v, 9w 220v, 12w 220v, 15w 220v, 18w 220v, 25w 220v, 30w 220v
Гаранција:
4 години
Извор На Светлина:
Неонски Светилки
Напон:
220V
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Бренд Име:
YXO YUXINOU
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Бела
Број На Модел На:
1000601A
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е dimmable:
Yes
Тип На Објект:
Downlights
Е Светилки Вклучени:
Yes
Употреба:
празник
База Тип:
Оптоварување

Купувачи како што избираат