• Обновено
Американската Бел Пердув LED Pendant Светилка Нордиските E14 Осветлување Минималистички Креативна Личност Децата Соба Уметност Лустерот

Американската Бел Пердув LED Pendant Светилка Нордиските E14 Осветлување Минималистички Креативна Личност Децата Соба

DEN 6312.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
дијаметар 45см, со дијаметар од 58cm, со дијаметар од 68cm, со дијаметар од 78cm
Wattage:
Warm white light, Cool white light
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
5
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Стил:
Европа
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Материјал:
Крзно
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Техника:
Рачно Плетени
Број На Модел На:
120502
Бренд Име:
getop

Купувачи како што избираат