• Обновено
Smart Wristband Отчукувањата На Срцето Следи Часовници Крвен Притисок Крв, Кислород Smart Спорт Хривнија Фитнес Види Pk Ми Бенд 2 Андроид

Smart Wristband Отчукувањата На Срцето Следи Часовници Крвен Притисок Крв, Кислород Smart Спорт Хривнија Фитнес Види

DEN 779.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Функција:
Passometer,Фитнес Тракер,Спиење Tracker,Порака За Потсетување,Повик За Потсетување,Притисни Порака,На Крвниот Притисок,Крвта Со Кислород,Отчукувањата На Срцето Tracker
Јазик:
Англиски
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Екран На Допир:
Yes
водоотпорен одделение:
животот водоотпорен
бендот материјал :
Гума
Екран Тип:
LED
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Стил:
Спорт
Модел:
wrishband М2
Екран Стил:
Правоаголникот/Плоштад-форма
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Случај Материјал:
PC пластични + силикони
Компатибилност:
Андроид 4.4 и iOS 8.0 или
Изглед:
19.8 mm 67mm
Капацитетот На Батеријата:
80MAH
Тип На Батерија:
литиум полимер
Екранот:
0.86 инчен OLED
Материјал:
PC пластични + силикони
Водоотпорен Ниво:
IP67
Сензори:
6-оската забрзување сензор и photoelectricity отчукувањата на срцето сензор

Купувачи како што избираат