• Обновено
НОВА ЗА ANTEC 12025 12CM 4PIN висока воздухот за јачина на PWM вентилаторот за ладење

НОВА ЗА ANTEC 12025 12CM 4PIN висока воздухот за јачина на PWM вентилаторот за ладење

DEN 431.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Делта

Купувачи како што избираат