• Обновено
За XBOX да PC преку USB Контролер Конвертор Gamepad Адаптер

За XBOX да PC преку USB Контролер Конвертор Gamepad Адаптер

DEN 51.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
Универзална
Бренд Име:
FGHGF
Излез Тип На:
AC
Употреба:
како опис

Купувачи како што избираат