• Обновено
Alileader Бела Манекен Главата Перика Манекен Главата Со Стојат Обука Манекен Главата Накит Displayer Козметологијата Manikin

Alileader Бела Манекен Главата Перика Манекен Главата Со Стојат Обука Манекен Главата Накит Displayer Козметологијата

DEN 738.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
21inch, 22inch, 23inch, 24inch, 25inch
Тип На Објект:
перика стојат
Бренд Име:
AliLeader
Број На Модел На:
платно глава
Материјал:
Поли внатре
Големина:
21/22 /23/24/25
боја:
Бела
Големина:
21 22 23 24 25
Место на Потекло:
Henan Кина (Копно)
Нето тежина:
352g/387g/403g/437g/458g
Глава висина:
12inches
Олово Време:
2-3 дена
is_customized:
Yes
бесплатен подарок:
Т игла/Носителот

Купувачи како што избираат