• Обновено
Автомобил DVD Плеер Трепне Систем За 2din Универзална 6.95 Инчен Autoradio е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео

Автомобил DVD Плеер Трепне Систем За 2din Универзална 6.95 Инчен Autoradio е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација

DEN 6600.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp4,Mp3
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Од Моќ:
45w
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Специјални Функции:
MP3 Плеери,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
125i-Година:
2010,2012,2013,2009
Бренд Име:
YESSUN
Објектот Големина:
6.95 Инчен Capacitance Екран На Допир
BMW Модел:
125i
Големина На Дисплеј:
7
Интерфејс:
оригиналниот
Оперативен Систем:
Windows Ce
Резолуција:
800*480
RAM меморија:
1G
Макс Надворешна Меморија:
64g
Din:
Еден Din
Објектот Тежина:
4kg
Име На Модел:
КТ-6958
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Напон:
12V
OSD Language:
Англиски
ROM:
2G
Сместување:
Во Цртичка

Купувачи како што избираат