• Обновено
2 парчиња Ултра-тенок 0.3 mm калено стакло За Coolpad Порто S E570 5.0 екран заштитник заштитна стакло маска

2 парчиња Ултра-тенок 0.3 mm калено стакло За Coolpad Порто S E570 5.0 екран заштитник заштитна стакло маска

DEN 47.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Coolpad
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
Lulumi
Материјал:
калено стакло
Функција:
Експлозија-доказ, Анти да се Загрози
ransparence:
Во 99% Јасен Екран заштитник

Купувачи како што избираат