• Обновено
Wholesal Рачно Резбани Три Слоеви Lotus Бела Природни Оригинални Bodhi Буда Мушка DIY Рака String Pendant Накит Додатоци

Wholesal Рачно Резбани Три Слоеви Lotus Бела Природни Оригинални Bodhi Буда Мушка DIY Рака String Pendant Накит Додатоци

DEN 375.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JoursNeige
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
XCPT-084
Функција:
Свежи
боја:
Бела
Материјал:
Бела bodhi семе корен
монистра големина:
За 17-21mm
Bodhi врежан три слоеви на lotus:
Врежан рачно изработени
diy додатоци:
Bodhi lotus расфрлани монистра

Купувачи како што избираат