• Обновено
beibehang 3D фото Димензионални олеснување мурали дневна соба во ЖИВО позадина lotus 3D голем ѕид mural позадина Современото сликарство,

beibehang 3D фото Димензионални олеснување мурали дневна соба во ЖИВО позадина lotus 3D голем ѕид mural позадина Современото

DEN 720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
13909891
Шема:
Персоналните Прилагодување

Купувачи како што избираат