• Обновено
Најдобра Цена Луксузни K9 Кристал Лустерот LED Кристал Светла трпезарија Лустерот Светилка Осветлување Aisle Влезот Балкон

Најдобра Цена Луксузни K9 Кристал Лустерот LED Кристал Светла трпезарија Лустерот Светилка Осветлување Aisle Влезот

DEN 3750.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Сребро.
Тип На Објект:
Лустери
Стил:
Модерна
Напон:
220V
Сенка Ветер:
Надолу
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
D1126
Сенка Тип:
Кристално
Карактеристики:
Модерна
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Бренд Име:
getop
Инсталација Тип:
Флеш Планината

Купувачи како што избираат