• Обновено
Гроздобер медицинска Сестра Повик Снимки Lapel Pin Стакло Cabochon Брошеви Мода Спаси Животот Уметност медицински Сестри за Нега Значка од не ' Рѓосувачки Челик Иглички

Гроздобер медицинска Сестра Повик Снимки Lapel Pin Стакло Cabochon Брошеви Мода Спаси Животот Уметност медицински

DEN 45.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Стакло
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Брошеви Тип:
Иглички
Број На Модел На:
ЛП-0077
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Алуминиум,Стакло
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро.
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Уметноста Фото Стакло Cabochon Накит
Фото кол:
16mm
Објектот:
Медицинска Сестра Јака Pin Brooch

Купувачи како што избираат