• Обновено
10W Вода Турбина Генератор Микро Hydroelectric DIY LED Моќ DC 5V НОВИ

10W Вода Турбина Генератор Микро Hydroelectric DIY LED Моќ DC 5V НОВИ

DEN 263.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
вода турбина генератор

Купувачи како што избираат