• Обновено
Изработени Во Тајван EF550 EF750 пумпа за вода за Hino тешки

Изработени Во Тајван EF550 EF750 пумпа за вода за Hino тешки

DEN 9552.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Железо
Бренд Име:
evdiesels
Број На Модел На:
EF750
EF750:
пумпа за вода

Купувачи како што избираат