• Обновено
S452 4U за индустриска контрола кутија PC тип хард диск снимач на индустриски систем за контрола CTI систем на хард диск израмнување

S452 4U за индустриска контрола кутија PC тип хард диск снимач на индустриски систем за контрола CTI систем на хард

DEN 1956.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S452 4U за индустриска контрола
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Бренд Име:
samkoon
Име на производ:
Huntkey/ други производ модели
Шасија Тип:
десктоп Компјутер
случај структура:
Микро ATX/ATX
Состојба:
Бренд Нови
По продажба на Услуги:
Националниот заеднички гаранција
Моќ Позиција:
Под
Текстурата на материјалот:
Челик

Купувачи како што избираат