• Обновено
1PCS LR5208-X-2HRS-TVH-XL LR5208NPP LR 5208 NPP MOCHU LR Песна ролки имајќи Надворешниот цилиндрични прстени надворешната површина

1PCS LR5208-X-2HRS-TVH-XL LR5208NPP LR 5208 NPP MOCHU LR Песна ролки имајќи Надворешниот цилиндрични прстени надворешната

DEN 504.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Челик
Бренд Име:
MOCHU
Број На Модел На:
LR5208-X-2HRS-TVH-XL
Капацитет На Моторот:
--
Структура:
Топката Лежишта
Премази:
Имајќи

Купувачи како што избираат