• Обновено
2017 Нови Модни Дами Прекрасна Слатка Лак Вратоврска Долго Дел Earring Зајакот Круг Обетки Долги Обетки Brincos Де Феста Oorbellen

2017 Нови Модни Дами Прекрасна Слатка Лак Вратоврска Долго Дел Earring Зајакот Круг Обетки Долги Обетки Brincos Де

DEN 37.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZHEGUOYAOLU
Материјал:
Чипка
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Hairball earring
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Текстурата на материјалот:
Зајакот е Коса
Стил:
Корејски / корејската верзија
моделирање:
Лак
Пакување:
Независна пакување
Боја:
Бела, Црна, Розова, Сива
earring големина:
долго 8CM

Купувачи како што избираат