• Обновено
LONMMY 6XL 7XL Зимска јакна мажите секојдневен Parkas Крзно јака Памучна облека Топло mens јакни и палта Долго стил 2018 Есен

LONMMY 6XL 7XL Зимска јакна мажите секојдневен Parkas Крзно јака Памучна облека Топло mens јакни и палта Долго стил

DEN 1599.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Мажи
Тип:
Широк-waisted
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
LONMMY
Декорација:
Копчето,Џебови
Тежина:
1.5
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Памук
Облека Должина:
Долго
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Пак надолу Јака
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Пополнување:
Памук
Број На Модел На:
F911881

Купувачи како што избираат