• Обновено
Хип хоп Mens Бакар Спречување на Кубанската Синџир Ѓердани Iced Од CZ Кубанската Линк Златна Боја Ѓердан Со Луксузна Кутија Затворач Пад на Превозот

Хип хоп Mens Бакар Спречување на Кубанската Синџир Ѓердани Iced Од CZ Кубанската Линк Златна Боја Ѓердан Со Луксузна

DEN 2303.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
28inch (70.12cm), 20 inch (50.8 cm), 18inch(45.6cm), 24inch (60.96cm)
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
FC001
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Pendant Големина:
Никој
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
красат
боја:
Golden
Должина:
18inch/20inch/24inch/28inch
Ширина:
12mm

Купувачи како што избираат